Clean Zonn Neler Yapar?

Clean Zonn, uzun yıllardır sektörde kazandığı tecrübesini temiz oda projeleri tasarlamak ve inşa etmek üzere kurmuş, GMP sertifikasyonu konusunda uzmanlaşmış güçlü bir firmadır. Kendi ürettiği paneller ile iklimlendirme ve bina otomasyonu konusunda müşterilerine kaliteli hizmetler sunmaktadır.
Cleanzonn olarak özel sektör ve devlet için anahtar teslim projeler konusunda hizmetler sunmaktayız. Kıdemli yönetici ve personelden oluşan ekibimiz, çalışmalarımıza dinamik bir perspektif kazandırmaktadır. Çalışmalarımızı planlarken müşterilerimizi dinleyip anlayarak ihtiyaçlara göre çalışma detaylarımızı belirleriz. Projenin başarılı olması, planlama ve geliştirme aşamasında müşterimizle kuracağımız yakın diyalog ve birlikte çalışmaya bağlıdır. Bu sebeple Cleanzonn, anahtar teslim proje boyunca tasarım, koordinasyon, yapının gözden geçirilmesi, tesisisin devreye sokulması ve işletmeye başlaması gibi süreçler konusunda uzman ekipler ile destek sunar. Cleanzonn minimum maliyetler ile sürecin optimize edilmesine gayret eder.
Firma bünyemizde çalışan mekanik, elektrik, yapısal ve mimari konularında uzman mühendisler sorunların tespitinde ve çözümünde yardımcı olurlar. Sorunlara inşa öncesi kesin çözümler sunarak, müşterinin karar verme sürecine tam destek verilir. Dünya çapında uzmanlarla ve konusunda tecrübeli alt yüklenicilerle çalışmak Cleanzonn’un temel prensiplerindendir.
Hazırlık ekiplerimiz, personel ve malzemenin sorunsuz bir şekilde bir araya getirilmesi konusunda tam müşteri memnuniyeti sağlar. Proje’nin başından sonuna kadar “mazeretsiz kabul edilemez” yaklaşımı ile çalışmaktayız.
Bünyemizde ki profesyoneller, ihale, taşeronluk ve yapı yönetimi konularında teknik hizmet sunarak Proje ’nin Tasarım ’dan İnşa ’ya ve işletilmesine kadar ki süreci takip ederler.
Büyük üretim kompleksleri için tamamlanmış yardımcı projeler ve montajlama konuları Cleanzonn’un uzmanlık alanları içerisindedir.

Destek için bizimle iletişime geçebilirsiniz